login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS Żuławy - strona nieoficjalna
Mozna komentowac bez rejestracji i logowania ! Zapraszamy do Ligi Typera !
Wyniki ostatniej kolejki:
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
O klubie
Stadion
V Liga - Gdańsk II Grupa
Terminarz
Kadra
Statystyki drużyny
Tabela
Puchar Polski
Statystyki
Liga typerów
Multimedia
Galeria zdjęć
Inne
Kontakt
Plan sparingów
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Najlepiej oceniani
Zawodnik meczu
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
21
, wczoraj:
130
ogółem:
2 334 725
statystyki szczegółowe
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Bartek Gruszewski
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
2.
Paweł Rutkowski
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
3.
Damian Wójcik
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
4.
Piotr Nieroda
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
5.
Karol Szwec (c)
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
6.
Gracjan Smarż
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
7.
Daniel Pawlak
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
8.
Patryk Wójcik
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
9.
Patryk Smarż
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Kacper Dyl
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
Dawid Kiełczyński
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Michał Koller
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Krzysztof Klein
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Mateusz Włodarczyk
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Michał Zygarowski
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
16.
Dominik Domagała
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Tomasz Wójcik
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Patryk Szramka
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
19.
Patryk Kiełczyński
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
20.
Julian Głowacki
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Tabela ligowa
Klasa Okręgowa » Gdańsk II
1.
LKS Żuławy
0
2.
Spójnia Sadlinki
0
3.
Sławek Borzechowo
0
4.
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0
5.
Czarni Przemysław
0
6.
Błękitni Stare Pole
0
7.
Sparta Kleszczewo
0
8.
Szarża Krojanty
0
9.
Wda Lipusz
0
10.
Powiśle II Dzierzgoń
0
11.
Orzeł Subkowy
0
12.
Gwiazda Karsin
0
13.
Borowiak Czersk
0
14.
Pomezania Malbork
0
15.
Chojniczanka II Chojnice
0
16.
Pogoń Prabuty
0